اخبار و مقالات

خرید سیمان

خرید سیمان : سیمان یکی از مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز است که از مواد اولیه‌ی معدنی ساخته می‌شود.

سیمان یک ماده‌ی پودری با دانه‌های بسیار ریز است. سیمان از ترکیب برخی عناصر موجود در طبیعت مانند سنگ آهک، خاک رس، ماسه یا سنگ‌های رسی ساخته می‌شود. ترکیب آب با سیمان می‌تواند ذرات ماسه و دانه‌های معدنی را به هم بچسباند و و یک جرم سخت و جامد به نام بتن بسازد. سیمان در بیشتر فروشگاه‌های مصالح ساختمانی در کیسه‌های مخصوص به فروش می‌رسد.
برای ساختن سیمان وجود چهار عنصر ضروری است. این چهار عنصر عبارتند از کلسیم، سیلیکون، آلومینیوم و آهن. کلسیم اصلی‌ترین ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی سیمان است و عمدتاً از سنگ‌آهک تأمین می‌شود، در حالی که سیلیکون مورد نیاز از ماسه و خاک رس به دست می‌آید. درصد آلومینیوم و آهن به نسبت کمتر از سایر عناصر است و می‌توان آن‌ها را از بوکسیت و سنگ آهن استخراج کرد.
سیمان معمولاً به رنگ خاکستری تولید می‌شود، هرچند سیمان سفید هم در بازار یافت می‌شود که قیمت آن از سیمان خاکستری بیشتر است. بتن محصول ترکیب سیمان با آب، ماسه و سنگریزه است. سیمان در ترکیب با ماسه و آب خمیر سیمان را می‌سازد. سیمان در ترکیب با آب، آهک و ماسه، ملات سیمان را ایجاد می‌کند.
پودر سیمان بسیار نرم و ریزدانه است. به طوری که در هر کیلوگرم آن بیش از 300 میلیارد دانه وجود دارد. ابعاد دانه‌های پودر سیمان به قدری کوچکند که می‌توانند از درون غربالی که آب را نگاه می‌دارد عبور کنند.سیمان باید در محلی خشک نگه‌داری و ذخیره شود. در صورتی که رطوبت وارد سیمان شود، آن را تبدیل به توده‌ای سفت و سخت می‌کند.

مصرف سيمان درکشورها مي تواند به عنوان شاخصي از پيشرفتگي آنها در نظر گرفته شود. البته توجه به اقليم هر کشور،نوع مصارف سيمان و مسائلي ديگر ضروري مي باشد. در کشورها نيز درطي چند سال گذشته نياز به اين ماده ي پر اهميت مهندسي بيشتر شده است و اين نياز منجر به تأسيس کارخانجات متعددي در سطح کشور شده است. البته از ديدگاهي ديگر کشور ايران به خاطر دارا بودن منابع عظيم نفت و انرژي و دارا بودن ذخاير مواد اوليه ي مصرفي در بخش سيمان،مستعد توليد سيمان نيز مي باشد. اقليم بياباني و نيمه خشک منطقه ي ما و عدم وجود منابع چوب نيز مي تواند عاملي ديگربراي توسعه ي صنعت سيمان و مصرف آن در بخش ساختمان سازي باشد.

جهت خرید و فروش آجر نسوز و اطلاع از قيمت سفال تیغه  و مصالح ساختمانی فلاحتی تماس بگیرید.

 تلفن : 09101465489 – 44107957


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.