اخبار و مقالات

مزایای آجر نما نسوز

۱ – مقاومت بالای آجر نسوز

آجرهای نسوز با توجه به ساختار مواد اولیه که دارد و فرمول شیمیای خاص خود را دارد باعث گردیده که از سایر آجرهای نسوز متمایل باشد نسبت به کار خانه های دیگر که آنها هم تولید آجر نسوز دارند،
و همین امر باعث گردید است که آجرهای کارخانه فلاحتی در تمام شرایط آب وهوایی و بخصوص یخبندان های شدید و مکرر، مقاومت بالای ازخود نشان می دهد این محصولات دوام و ماندگاری بسیار بالایی در برابر تغیرات ناگهانی جوی (اختلاف دما در روز وشب) از خود به نمایش بگذارد.

۲ – مقاوم در برابر باران های اسیدی

با توجه به شرایط فعلی کشور و با توجه به رشد روز افزون در ایران و حتی کشورهای بزرگ دنیا و افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ یکی از مشکلاتی که همیشه گریبان گیر انسان هست و بیشتر در زمستان ها صورت می گیرید پدیده وارونگی هوا می باشد باتوجه به این که بعد از وارونگی هوا باران اتفاق بی افتد این باران شامل آلایند های است که در شهر های بزرگ بوده و این پدیده باران اسیدی گفته می شود که این باران با توجه به میزان آلایندگی که همراه دارد باعث نفوذ در سنگ های نما وآجر نما شود.
۳ – اجر نسوز ضد حریق است

این محصول در مناطقی که ارتباط مستقیم با حرارت شدید و آتش دارند مورد استفاده قرار میگرید آجر نسوز بالاترین مقاومت در برابر آتش در شرایط سخت حرارتی تادما ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارد و این به این معنا است که شما محصول که دارای عایق حرارتی است خریداری میکنید از کارخانه آجر نما نیک . لازم است بگوییم که علت اینکه آجر نسوز می تواند این در جه حرارت را تحمل کنند به خاطر خاک نسوز که استفاده می شود و درصدی از سنگ به این خاک اضافه میشود لازم است که این فرمول درصد حاصل چندین سال تجربه می باشد .
۴ – ماندگاری رنگ و ثبات رنگ آجر نسوز نما

رنگ پریدگی عامل است که تقریبا همه اشیا مخصوصا مصالح ساختمانی را تهدید می کنند تقریبا همه اشیا زیر نور مستقیم خورشید رنگ خود را از دست میدهند ولی در آجرهای نسوز به دلیل انتخاب از خاک های مخصوص نسوز و پخت ویژه اجر باعث گردیده که آجر های نسوز کارخانه فلاحتی باعث ماندگاری رنگ و ثبات رنگ، و حتی رنگ مغزآجر با بیرون آجر نسوز رنگ آن شبیه هم می باشد که اینه همه طی تجربه های زیاد و آزمایشهای مختلف به دست آمده است و همین امر باعث گردیده که کارخانه آجر نما فلاحتی بهترین نوع آجرنسوز با بالاترین کیفیت را عرضه نماید.

ما بدون واسطه با کارخانجات مصالح ساختمانی در ارتباط هستیم پس بهترین قیمت ها را در تهران برای مشتریان در امر فروش مصالح ساختمانی در تهران داریم.

جهت  تهیه انواع آجر نما   و اطلاع از قيمتها با مصالح ساختمانی فلاحتی تماس بگیرید.

تلفن : 09101465489 – 44107957


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.