اخبار و مقالات

فروش سیمان ساوه

سیمان ساوه (سهامی عام) در تاریخ 26/9/1367 به ثبت رسید و دارای دو کوره سيمان سفيد به ظرفيت هر يک پانصد تن در روز مي­باشد. کوره اول در تاريخ 3/2/75 مورد بهره بهرداری قرار گرفته است. با اجراي طرح توسعه کوره شماره 1 طرح توسعه سيمان خاکستري (کارخانه سيمان زرند) به ظرفيت 3.600 تن در روز در 25/12/1385 و کوره شماره 2 آن به همين ظرفيت در سوم خردادماه 1386 مورد بهره­برداري آزمايشي قرار گرفت. بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 16/7/1380 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت.

همچنین به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 3/12/83 نام شرکت از سیمان سفید ساوه به شرکت سیمان ساوه تغییر یافت. بمنظور تمرکز محدوده جغرافیایی و کنترل بازار حوزه مرکزی کشور و اتخاذ سیاستهای مشترک شرکتهای سیمان آبیک و سیمان ساوه در شرایط رقابتی آینده 30% از سهام شركت سيمان ساوه ازشركت سيمان شمال در تاريخ 10/8/85 خریداری گرديده است.سرمايه شركت درحال حاضر 650 ميليارد ريال مي باشد و اين شركت تحت کنترل و هدايت شرکت سيمان فارس و خوزستان بعنوان يکي از شرکتهاي تابعه مي­باشد. دو طرح خط جديد توليد سيمان خاكستري با ظرفيت 7.200 تن در روز مورد بهره­ برداری قرار گرفته است.

همانطور که می دانید سیمان ساوه جزء سیمان های درجه یک سیمان ها در کشور می باشد که به درسراسر کشور می توان آن را یافت اما اگر بدنبال سیمان ساوه با کیفیت و با قیمت مناسب هستید فقط کافیست با کارخانه مهرنگار (فلاحتی)تماس بگیرید تا در اسرع وقت در سراسر کشور آن را دریافت نمایید .

شما می توانید برای راحتی و صرفه جویی در وقت و هزینه خود با کارخانه مهرنگار(فلاحتی) به صورت اینترنتی تماس بگیرید بدین صورت که با استفاده از سفارش آنلاین سفارشات خود را ثبت نمایید.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.