اخبار و مقالات

قوانين جديد نما

شوراي شهر طرحي كه براي اصلاح نماي شهر تهران تهيه كرده ، استفاده از نماي آجري را بر ساير نماهاي رايج در ساختمان هاي كنوني ترجيح داده و براي ساخت و سازهايي كه در نماي آنها از آجر استفاده ميشود ، پنج درصد تخفيف در عوارض ساخت در نظر گرفته است .

در اين طرح يك فوريت آن به تصويب شوراي شهر رسيده ، كاربرد كانپوزيت و اشكالي كه نمادهاي صهيونيستي ، فراماسونري و مسلك هاي ضدديني را در نماي ساختمان منعكس ميكند ، ممنوع اعلام شده و شهرداري از صدور پايان كار براي چنين ساختمانهايي منع شده است .
لذا ما با توسعه طرحها و تنوع رنگ در انواع آجر نما ساختماني و با دانش روز و بروز شدن خود ، خريد آجر نما نسوز را راحت تر و با شرايط خاصي براي مشتريان در نظر گرفته و قيمت آجر نسوز را با شرايط موجود بازار در اختيار شما عزيزان قرار دهيم.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.