اخبار و مقالات

فروش آجر فشاری|خرید آجر فشاری|آجر فشاری

فروش آجر فشاری

این آجرهای جامد با فشار دادن خاک رس به قالب های منفرد ساخته می شوند. آن ها خطوط محکمی دارند که متناسب با خانه های به سبک فدراسیون و معماری مدرن و زیبا هستند.

فروش آجر فشاری تحت فشار برای کاربردهای خاص از جمله آستانه های پنجره یا ویژگی ها شکل گرفته است.

اکثر آجرهای ساختمان های مسکونی از خشت ساخته شده اند ، با فرایندهای مختلف تولید ، قبل از آتش گرفتن و پخت در کوره ، برای ایجاد ظروف مختلف استفاده می شود.

فروش آجر فشاری که به همان روش آجر گل معمولی ساخته می شود اما خاک مورد استفاده یک ترکیب خاک رس بسیار ضخیم تر است. مزیت آجرهای فشرده این است که با لبه های تیز که به مراتب بهتر از آجرهای معمولی هستند ، شکل بهتر و دقیق تری می دهند. از آن جا که نیروی فشار دادن گل بیشتر است و آجرها برای مدت طولانی تری می سوزند ، این آجرها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

آجرهای فشرده مناسب شرایط سخت آب و هوایی هستند و ماندگاری زیادی در طبیعت دارند. فروش آجر فشاری بسیار محبوب است. آجرهای فشرده با استفاده از صنعت سنتی و با روش های نوین ساخته می شوند. برای تولید آجرهای فشرده ، نیاز به خاک رس و شیل با بهترین کیفیت است. این مخلوط به قالب های جداگانه منتقل می شود و در فشار بالا که آجرهایی با کیفیت بالا تولید می کند ، تصفیه می شود.

کاربردهای زیادی از آجرهای فشرده مانند بلند کردن ارتفاع ساختار جلوی ساختمان وجود دارد. از آنجا که این آجرها دارای رطوبت بسیار کمی هستند ، استفاده از آن بر روی سازه ساختمان بسیار مفید است و باعث ایجاد مقاومت بیشتری در ساختمان می شود. این آجرها برای کارهای داخلی و خارجی ساختمان شما مناسب هستند.

آجرهای برجسته اساساً برای بلند کردن ساختمان از ساختمان های مختلف استفاده می شوند زیرا آجرهای مختلف دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند. آن ها به روشی نوآورانه طراحی شده اند که متناسب با طرح های معاصر و همچنین طرح های مدرن است.

آجر فشرده یک مصالح ساختمانی و تکمیل کننده همه کاره است و به طور گسترده ای برای نصب ساختمان ها ، نمای روکش و پایان فرم های کوچک معماری استفاده می شود. این مواد تقریباً بسیار محبوب هستند .

مشخصات اصلی آجر فشرده ، که کیفیت کارکرد آن را تعیین می کند ، چگالی ، هدایت حرارتی ، جذب آب و مقاومت در برابر سرما است.

مشخصه کمتر قابل توجه سنگ رسانایی گرمایی آن است. توانایی صرفه جویی در حرارت مواد و امکان استفاده از آن برای ساخت خانه های مسکونی به این شاخص بستگی دارد.

 


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.