اخبار و مقالات

خرید انواع موزائیک

یکی از مصالح پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی است .خرید انواع موزائیک برای محل های مختلف مانند حیاط و پارکینگ و ... ضروری است.

موزائیک ها از دو لایه تشکیل می شوند که طرح و رنگ لایه ی رویین آن از ترکیب دانه های رنگی و سیمان و آب تشکیل شده است و لایه ی زیرین از سیمان و آب و ماسه تشکیل شده است که بیشتر ضخامت انواع موزائیک مربوط به لایه ی زیرین است. لایه های رویین موزائیک می تواند دارای طرح و رنگ های متفاوت و سفارشی باشد .

موزائیک ها به دو روش تولید می شوند :

پرسی:

این روش با دستگاه پرس انجام می شود و با توجه به سنگ دانه ها و ابعاد موزائیک میزان فشار متغییر است.موزائیک هایی که با این روش تولید می شوند حتما باید ساب بخورند.

ویبره ای:

در این روش باید از دستگاه لرزاننده استفاده شود و دارای سطحی صاف هستند و نیاز به ساب خوردن ندارند.

انواع موزائیک

1-موزائیک گرانیتی و معمولی

2-موزائیک ویبره ای:

این موزائیک ها ساب خورده نیستند. هوای بین مواد این موزائیک را با ویبره کردن از بین می برند.

3-موزائیک شکسته:

تقریبا مراحل ساخت این موزائیک ها مانند موزائیک های گرانیتی است با این تفاوت که ساب این موزائیک ها طی سه مرحله انجام می شود.

4-موزائیک تک لایه ای:

این موزائیک ها که معمولا در آلمان و ایتالیا تولید و استفاده می شود تک لایه هستند و روش تولید این موزائیک ها نیز همانند موزائیک های گرانیتی است.

انواع موزائیک بر اساس شکل ظاهر

1-موزائیک سیمانی

2-موزائیک سنگ دار

3-موزائیک شیاردار

4-موزائیک شسته

5-موزائیک پلاکی

از این موزائیک ها می توان در مکان های مختلفی از جمله کفپوش حیاط ،سنگ فرش باغ، سنگ فرش پیاده رو ، کف ساختمان و ... استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید انواع موزائیک می توانید با شرکت فلاحتی تماس بگیرید.
درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.