قیمت آجرنماآنتیک

قیمت آجرنماآنتیک

در صنعت ساختمان سازی نمای بیرونی ساختمان بسیار مهم است. آجرنماها از سالیان دراز در نماهای سنتی و مدرن در ایران مورد استفاده قرار می‌گرفتند. بعد از تحول اساسی در ساختمان سازی در کشورمان، صنعت تولید آجر نیز تحولاتی پیدا کرد. این صنعت توانست با پیشرفت سریع تنوع بسیار زیادی در محصولات خود ایجاد کند.
آجرنماهای آنتیک، یکی از محصولاتی هستند که به تازگی به تنوع آجرها افزوده شده اند. این آجرها از جنس خاک رس می‌باشند که با رنگ‌های مخصوص مخلوط شده و به رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. آجر‌ آنتیک NGT محصولی متفاوت تر از دیگر آجرنماها می‌باشد. این آجر سطح ناهموار و رنگ مشکی خاصی دارد.
و قابلیت اجرا در انواع نمای ساختمان و در هر شرایط آب و هوایی را دارد. این محصول در نمای های مدرن و سنتی استفاده می‌شود و در نمای داخلی ساختمان( دکوراسیون) نیز میتوان آن را اجرا کرد. آجر نما نسوز آنتیک ، نوعی آجر نما نسوز طبیعی محسوب می گردد، که بر گرفته طرح از سنگ های طبیعی طراحی شده است و دربسیاری از مکان ها به عنوان نمای داخلی و نمای طبیعی به کار می رود.
اجرنما آنتیک انواع مختلفی دارد :
آجرنما آنتیک مشکی
آجرنما آنتیک قهوه ایی
آجرنما آنتیک قرمز
آجرنما آنتیک شاموتی

جهت اطلاع از قیمت ها با شماره های زیر تماس بگیرید:
09101465489 – 09191465489


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.