آجر نما 10 سوراخ

آجر نما 10 سوراخ آجری است که سطح مقطع آن دارای 8 تا 10 سوراخ به قطر 5/1 تا 5/2 سانتی متر باشد. این نوع آجر به دلیل داشتن سوراخ استحکام دیوار را افزایش می دهد. سوراخ های موجود در آجر باعث قفل شدن میلگرد در آجر می شود که برای مقاومت در برابر زلزله حائز اهمیت است. آجر نما 10 سوراخ آجری است که بر پایه سنگ شیل تهیه می شود.

از خصوصیات آجر نما قرمز 10 سوراخ می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مقاومت فشاری بسیار بالا.
خاصیت ضد سایش بودن .
درصد جذب آب بسیار پایین.
مقاومت در برابر یخ زدگی.
عدم جذب آلودگی محیط به سطح آجرنما.
زیبا سازی نمای ساختمان ها.
عدم آسیب به خاک کشاورزی جهت تهیه مواد اولیه تولید .
کاهش چشمگیر آلودگی هوا در هنگام تولید.

با ما بهترین و با کیفیت ترین فروش آجر 10سوراخ موجود در بازار را تهیه نمایید و مدنظر داشته باشید که مصالح ساختمانی فلاحتی برای آگاهی بهتر مشتریان از مصالح ساختمانی از مشاوره رایگان خرید و فروش مصالح ساختمانی را دارد و با تماس می توانید از این مزایا بهرمند شود.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.