ابزار

ابزار

ابزار و مصالح بنایی به بخش های متعددی تقسیم می شود.

از جمله مهمترین و پرکابردترین ابزار آلات بنایی تخته، بشکه، فرقون، بیل و… در صنعت ساختمان سازی می باشد.

تخته بنایی : تخته بنایی از جنس چوب درختان بسیار محکم و تنومند تهیه می شود و به دلیل فراوانی درخت در روسیه معمولا در این کشور تهیه و ساخته می شود سپس وارد کشورهای مورد نیاز می شود.

موارد کاربرد : از تخته در مکان هایی که دسترسی و جا به جایی نفر درعرض و ارتفاع مقدور نباشد، استفاده می شود. به این ترتیب که دو سر آنرا روی داربست یا بر روی بشکه قرار می دهند و در گچ کاری، سیمان کاری، سنگ کاری و… کاربرد دارد.

ابعاد و اندازه : تخته های بنایی را با اندازه عرض آنها نامگذاری می کنند که در ۴ سایز ۳۰، ۲۸، ۲۵ و ۲۲ سانتی متری موجود می باشد.

بشکه : بشکه های بنایی در واقع پایه هایی هستند برای قرار دادن تخته بنایی که در بعضی از مواقع نیز برای تهیه دوغاب سیمان جهت کاشی کاری استفاده می شود.

انواع بشکه : بشکه بنایی در دو نوع معمولی و تسمه ای ساخته می شود. تفاوت بین این دو بشکه فقط در جنس و آلیاژ به کار رفته در ساخت آنها می باشد، بشکه تسمه ای زیبایی ظاهری بهتری نسبت به بشکه معمولی دارد همچنین ظریفتر و نازکتر است.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.