قیر

قیر

قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که در عایقکاری رطوبت و ساخت آسفالت کاربرد دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است.

قیر از مشتقات نفت است و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شود. بدون شك واژه قیر نزد توده مردم واژه ای آشنا است ؛ اما شاید این ماده به آن اندازه كه در عرف عامیانه ماده ای شناخته شده و مشخص است برای متخصصین فن معروف و مشخص نباشد .

در برداشت عامیانه”قیر ماده ای سیاه ، بدبو و گاهی ناخوشایند است و كه خاصیت مشخص دارد : چسبندگی و آب بندی ، منشأ آن از نفت می باشد و در تهیه آسفالت یا قیرگونی بام بكار می رود ” و البته این نگاهی از دور به قیر است كه تنها مشخصات ظاهری آن را در بردارد.

آغاز صنعت مدرن قیر را می توان به سال ۱۷۱۲ میلادی نسبت داد كه سنگ های قیر طبیعی در فرانسه كشف شدند . در آن هنگام مواد قیری را به صورت كلوخه روی سطح جاده های محلی پخش می كردند ؛ این تكنیك كاملاً مؤفقیت آمیز بود و در مدت كوتاهی پیشرفت هایی در كار به صورت پودر كردن و گرم كردن مواد قبل از استفاده ، حاصل شد .

با پیشرفت علم و تكنولوژی ، قیر كاربردهای بسیار متنوع و گسترده ای در صنایع گوناگون و جهت مصارف مختلف منجمله راهسازی ، پوشش ، كف ، بام لوله های زیرزمینی محافظ فلزات ، آب بندی مخازن ، كانالها، پل ها ، تثبیت شن های روان ، رنگ آمیزی و … پیدا نموده است.

برای تهیه انواع مصالح مرتبط با عایق کاری کافیست با پخش مصالح ساختمانی فلاحتی تماس بگیرید.

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند که می توانند برای افزایش سرعت در کار خود با استفاده از فرم سفارش آنلاین مصالح موردنظر خود را سفارش دهند.

با پخش مصالح ساختمانی فلاحتی از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

02144107957

02144160324


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.