کفپوش بتنی

کفپوش بتنی

کفپوش‌ بتنی‌ محصولی بتنی است که اجزاء آن به طور مناسبی متراکم شده، شکل و ضخامت یکنواخت داشته و دارای خصوصیات هندسی مشخص شده هستند. سیمان‌، سنگندانه‌ها و آب با درصد مشخص و طبق استانداردهای ملی تعریف شده در محصولات بتنی مصالح تشکیل دهنده کفپوش‌ ها هستند.

این محصول در دو سطح رویی (face) و سطح بستر (main) ساخته شده است. در سطح رویی که هنگام استفاده از کفپوش نمایان است و در معرض سایش قرار گرفته، از مصالح ریز دانه و یکنواخت استفاده شده، اما سطح بستر که زیر لایه رویی قرار گرفته و پس از چیدن کفپوش در تماس با زمین بوده و نمایان نیست، از مصالح درشت دانه‌تری استفاده شده است. مقاومت فشاری، یکی از مشخصه‌های مورد نظر در کنترل کیفیت کفپوش‌های بتنی است.

موارد استفاده و کاربرد کفپوش بتنی

سیستم‌های روسازی کف و ضد سرخوردگی
کفسازی صنعتی و تزئینی
مکان‌هایی که سطوح تحت سایش شدید قرار دارند
پارکینگ‌ها و انبار‌ها و بندرگاه‌ ها
سطح معابر‌، پیاده‌ روها و تقاطع‌ ها
کف پله محوطه‌ های بیرونی
رویه رمپ‌ها‌، شیب‌ها و پیچ‌ها
کف‌های هشدار دهنده و سرعت گیر حاشیه‌ای و عرضی جاده‌ها، اتوبا‌ن‌ها و رویه محدوده‌های ایستگاه‌های عوارضی
رویه محوطه‌های پالایشگاهی و جایگاه‌های سوخت گیری

مشخصات فنی کفپوش بتنی

بتن سخت صنعتی به لحاظ فیزیکی و مکانیکی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و اغلب در مراکز صنعتی که در معرض سایش، ترافیک و بارهای سنگین قرار دارد، به کار می‌رود. این کفپوش به صورت یکپارچه و زیبا و با استفاده از پیگمنت‌های رنگی و دانه بندی‌های متنوع اجرا می‌شود که از گرانول‌های سخت طبیعی و صنعتی طی مراحل کنترل شده و دقیق طبق استانداردهای بین المللی تهیه می‌شود. بتن سخت رنگی از ترکیب سیمان، آب و مواد افزودنی مجاز به دست می‌آید.این نوع بتن ‌به عنوان کفپوش‌های نهایی سطح، در ضخامت‌های متفاوت اجرا می‌شود. با بهبود خصوصیات مکانیکی، بتن با طول عمر بیشتر و با کیفیت مطلوب‌تر اجرا شده و با استفاده از افزودنی‌های مناسب و مجاز، بتنی با مقاومت‌های فشاری، خمشی، کششی و سایشی بالاتر از بتن معمولی بدست می‌آید.

مقاومت فشاری: حدود ۳ برابر بتن معمولی ( تا ۹۸ نیوتن برمیلیمترمربع)
مقاومت خمشی: حدود ۷ برابر بتن معمولی ( تا ۱۳ نیوتن برمیلیمترمربع)
مقاومت سایشی: حدود ۱۶۰ برابربتن معمولی ( تا ۰٫۰۱۶ گرم)

کفپوش‌ بتنی‌ صنعتی

‌کفپوش بتنی صنعتی به دو گروه پایه سیمانی و کفپوش پایه رزینی تقسیم می‌شود. کفپوش بتنی صنعتی از گروه کفپوش‌های پایه سیمانی محسوب می‌شود.

کفپوش‌های بتنی از دیرباز جز ارزانترین و مناسب‌ترین پوشش‌ها برای کف‌های با کاربری مختلف محسوب می‌شدند، اما کفپوش بتنی یا بتن لیسه‌ای که بسیار مرسوم و معمول بوده است. کفپوش‌های بتنی ضعف‌هایی دارد که باعث مناسب نبودن آن در بسیاری از صنایع خواهد بود. از این رو نیاز به کفپوشی که تمام ویژگی‌های مثبت بتن را دارا باشد مطرح شد. ‌کفپوش بتن صنعتی از نظر ساختار مشابه ‌بتن‌ معمولی است و تفاوت اصلی آن در جنس سنگ دانه‌ها و افزودنی‌های آن است. این سنگ دانه‌ها به همراه افزودنی‌های خود، خواص فوق العاده‌ای همچون مقاومت فشاری‌، مقاومت سایشی و خمشی بسیار بالایی را ایجاد می‌نمایند. از این رو به کفپوش‌های بتن صنعتی‌‌، بتن سخت‌، بتن ضد سایش‌، هارد بتن‌، هاردولیت‌، آرملات‌ گفته می‌شود.

ما بدون واسطه با کارخانجات مصالح ساختمانی در ارتباط هستیم پس بهترین قیمت ها را در تهران برای مشتریان در امر فروش مصالح ساختمانی در تهران داریم.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.