گچ سفیدکاری

گچ سفیدکاری

 گچ سفید کاری : جنس گچ از ترکیبات سولفات کلسیم آبدار است و در چندین فرم بلوری یافت می شود که در تشکیلات خاکی پوسته جامد کره زمین بصورت قشرهای نسبتاً ضخیم فراوان است که آن را استخراج می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند. گچ را پس از استخراج از معدن مانند آهک بکوره می‌برند و تا دمای حدود ۱۸۰ درجه سانتیگراد حرارت می‌دهند تا مقداری از مولکولهای آب تبلورش را از دست بدهد وبه صورت گچ قابل استفاده و به عنوان مصالح ساختمانی در آید.

در ساختمان سازی گچ بصورت سنتی در دو مرحله مورد استفاده قرار میگیرد. در ابتدا به عنوان گچ زیرکار (گچ کاری روی مثلا” تیغه و . . . ) در پس از آن در مرحله نهایی به عنوان لایه سفید بر روی دیوار که معمولا” بسیار نازک تر است.

کاربرد گچ سفید کاری : از گچ سفید کاری برای تزیین و زیبایی بناها استفاده می شود. به این ترتیب که پس از اندود کردن گچ و خاک روی دیوارها، یک لایه نازک گچ (بین ۱ الی ۲ میلیمتر) با کیفیت بالا روی دیوارها اندود می کنند تا سطحی کاملا” صاف و بدون خلل و فرج را در اختیار داشته باشیم. در مواقع لزوم برای زیبایی بیشتر از گچ ابزار زنی نیز استفاده می کنند و طرح ها و نقش های دلخواه را روی دیوار و سقف طراحی می کنند.

کارخانه مهرنگار گچ سفیدکاری را در برندهای مختلف از جمله : جبل اصل,سوپرمتین,سمنان آژند,حریر,خورشید,ساوه طلایی,نفیس و…..عرضه می دارد.


درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.