گچ گیپتون

 
گچ گیپتون چیست ؟
گچ جیپتون یا در اصطلاح گیپتون، یکی از انواع گچ های ساختمانیست که دارای زمان گیرش اولیه و ثانویه بالاتری نسبت به دیگر گچ های ساختمانی دارد و به دلیل چسبندگی بالا برای گچ کاری روی سطوح صاف (دیوارهای سیمانی، بتنی، فوم…) در دولایه روی سطح گچ کاری مورد استفاده قرار می گیرد. پوشاندن سطوح سیمانی با گچ معمولی بسیار دشوار است زیرا جذب آب جداره های بتنی کمتر از ۲ درصد است و چسبندگی آن ها با ملات گچی بسیار کم است، به همین دلیل گچ گیپتون چسبندگی یا جذب آب پشت مصالح پای کار را افزایش داده است و پس از پوشاندن رویه آنرا می توان با هر نوع گچ دیگری پوشاند.
کاربرد گچ گیپتون : از گچ گیپتون برای گچ کاری با ضخامت ۱ سانتی متر استفاده می شود و مدت زمان پرداخت ۵ الی ۶۰ دقیقه می باشد. تاریخ مصرف آن نیز معمولا” ۶ ماه پس از تولید و ۷ روز پس از باز کردن پاکت گچ توصیه می شود.
آنالیز گچ گیپتون :
زمان گیرش اولیه ۷-۸ دقیقه
زمان گیرش ثانویه ۲۲ دقیقه
زبره روی الک ۱۰۰ یک درصد
زبره روی الک ۲۰۰ ده درصد
تنش فشاری ۶٫۵ نیوتن بر میلی متر مربع
تنش خمشی ۳ نیوتن بر میلی متر مربع

درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.