مصالح ساختمانی

لیست قیمت انواع مصالح ساختمانی

با توجه به اهميت فعاليت هاي عمراني و نقش آن در توسعه ي اقتصادي و اجتماعي كشور، همه ساله بخش عمده ای از بودجه عمومي به فعاليت هاي عمراني اختصاص مي یابد. دسترسي به اطلاعات صریح و منظم از قيمت مهم ترين عامل مؤثر در اين فعاليتها يعني مصالح ساختمانی از ابزارهای لازم در تهیه تعرفه ها، فهرست بهای پایه ی اقلام، برنامه ریزی ودر نهایت براورد هزینه ها و عقد پیمان های مربوط به فعالیت های عمرانی است. همچنين، اطلاع از قيمت مصالح ساختماني و روند تغييرات آن، در مواقع لزوم در بررسي و كنترل عوامل مؤثر بر قيمت و اتخاذ تصميم براي تنظيم و کنترل بازار مفيد واقع مي شود.

تعريف قيمت

منظور از قيمت در لیست قیمت انواع مصالح ساختمانی ، ارزش ريالي پرداختي براي خريد هر واحد از مصالح ساختماني مورد آمارگيري است مقدار پولي كه براي به دست آوردن واحد معيني از مصالح ساختماني مورد نظر پرداخت شده، به عنوان قيمت آن منظور شده است، مانند قيمت يك مترمربع سنگ پالك صيقلي تراورتن سفيد درجه ي يك با قيمت يك كيلوگرم تيرآهن نمره ي 14 ، قيمت مورد نظر در اين لیست، قيمت عملي فروش است و منظور از قيمت عملي فروش، مبلغي است كه كارگاه عمده فروشي يا توليدكننده ي مصالح ساختماني در آخرين معامله ی انجام شده در طول زمان آماري در مقابل فروش واحد معيني از كالا دريافت كرده است.

تاثیر نوسانات

در پی نوسانات در بازار ارز بسیاری از بخش‌های اقتصادی نیز تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و مصالح ساختمانی نیز متاثر از آن بوده است. محصولات فلزی اعم از تیرآهن و میلگرد، سیمان و مابقی مصالح وابسته به مواد شیمیایی همچون فوم های پلی اتیلن ، یونولیت ، انواع چسب و افزودنی های بتن نسبت به مصالح بومی مانند شن ، ماسه و گچ تاثیر بیشتری را گذاشته است.
درباره ما

در سال ۱۳۵۰ در منطقه اسماعیل آباد تهران با زمینه فعالیت تولید مصالح ساختمانی بالاخص آجر شروع به فعالیت نمود و هم اینک مفتخر است در ساخت پروژه های عظیم با مهندسین و صاحبان املاک همکاری نماید و تولید مصالح ساختمانی خصوصا آجرفشاری,آجر ده سوراخ,خاک آسیابی,خاک سرندی,خاک باغچه,خاک پشت سرندی,خاک کیسه ای,پودرسنگ فله و کیسه ای و….. رابا کیفیت و تولید با حجم بالا عرضه نماید و همچنان رضایت مشتری را در دستور کار خود قرار داده است.

تماس با ما

آدرس : تهران،رسالت غرب ( حکیم )، خ سازمان برنامه شمالی، انتهای ۸ شرقی، پلاک ۱/۱
تلفن: 02144107957
تلفن: 02144134953
ایمیل : mofarrah.t@ gmail.com

آخرین اخبار

موقعیت ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد Falahatico محفوظ می باشد.| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.